Home Echipa

Echipa

Suntem mereu aproape de voi, voi cei aflați în nevoie, voi cei care vă deschideți inima și dăruiți. Voi sunteți oamenii cu suflet frumos pe care îi simțim alături de noi în toate proiectele pe care le desfășurăm. De aceea copiii, părinții, medicii, dascălii, donatorii, partenerii, voluntarii sunt toți parte din echipa noastră și din bucuria fiecărui program pe care îl facem.

 

Alessandra Stoicescu Președinte sandra@fundatiamereuaproape.ro
Adriana Pava Director General adriana@fundatiamereuaproape.ro
Gabriela Ștefan Director Adjunct gabriela@fundatiamereuaproape.ro
Coordonatori programe
Andreea Șurghie andreea@fundatiamereuaproape.ro
Cătălina Năftănăilă catalina@fundatiamereuaproape.ro
Administrativ
Maria Ioniță maria@fundatiamereuaproape.ro
Daniel Brahnea daniel@fundatiamereuaproape.ro
Florica Dobre
Octavian Dincă octavian@fundatiamereuaproape.ro
Comunicare
Oana Dumitru oana@fundatiamereuaproape.ro
Financiar
Sergiu Constantinescu sergiu@fundatiamereuaproape.ro
Elisabeta Diaconu elisabeta@fundatiamereuaproape.ro